| | Spotkajmy się online

O nas / Marcin Kucypera

Slide1 background

MARCIN KUCYPERA

 

Marcin Kucypera - przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Absolwent WSP w Częstochowie kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Mogę określić się jako osoba przedsiębiorcza od zawsze. Już jako nastolatek posiadałem pragnienie osiągania dochodów samodzielnie i na własną rękę prowadząc działalność  handlową w swoim rodzinnym mieście.

Dalsze wyzwania zawodowe skierowały mnie do podjęcia owocnej współpracy w branży stalowej, gdzie skutecznie tworzyłem sieć sprzedaży dla producentów i pośredników stali.

Od 2013 roku prowadzę rodzinną firmę MaZo Szwalnia. Jest to duże wyzwanie, nie tylko pod względem organizacyjnym, ale nasza branża wymaga dużej kreatywności, elastyczności i otwartości na potrzeby klienta. Moim zadaniem nadal jest budowanie relacji z klientami i dzięki takim cechom jak komunikatywność i kontaktowość bardzo dobrze się w tym odnajduję.

Lubię mieć dobre relacje, dlatego we współpracy z klientami stawiam na szczerość, zaufanie i szacunek. Wiele zleceń i projektów wymaga nieszablonowego, niestandardowego myślenia dlatego często wychodzę poza schematy i nie boję się szukać nowych rozwiązań.  Otwartość we współpracy z klientem pozwala aktywnie pracować nad powierzonym produktem. Dzięki temu w naszej szwalni obok produkcji seryjnej często powstają niepowtarzalne kolekcje.

Marcin Kucypera